INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Chcesz rozpocząć swoją przygodę ze swingiem? A może masz już doświadczenie w tańcach swingowych i chciałbyś kontynuować naukę? Zapraszamy na regularne kursy tańca! Zajęcia odbywają się niemal przez cały rok, przerwę mamy jedynie w okresie letnim (lipiec, sierpień, wrzesień). Większość kursów odbywa się w systemie semestralnym.

Masz pytania dotyczące zajęć, instruktorów lub poziomów? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Semestr zimowy w KMiTa Swing rozpoczyna się na początku października 2018 r. i trwa do końca lutego. Kursy startują zgodnie z harmonogramem.

* * *

W nadchodzącym semestrze zapraszamy na semestralne kursy Lindy Hop i Solo Jazz, a także zajęcia z muzykalności (10 zajęć). Do wyboru jest aż 6 poziomów Lindy Hop (A, B, C, D, E, F) plus kursy dla początkujących: Lindy Hop 50+ oraz Lindy Hop Basics (Eng). W ramach większości kursów Lindy Hopowych przewidujemy 16 zajęć po 75 minut - łącznie 20 godzin. Wyjątek stanowią kursy dotyczące muzykalności (10 zajęć), Lindy Hop 50+ (12 zajęć), Lindy Hop Basics (12 zajęć) oraz kursy dla początkujących realizowane w systemie bloków po 8 zajęć. Dodatkowo, każdy będzie mógł dwa razy w tygodniu uczęszczać na darmowe praktisy, sala są do wykorzystania we wtorki i czwartki.

* * *

Przyjmujemy rejestracje zarówno od osób rejestrujących się pojedynczo, jak i od osób rejestrujących się w parze. W miarę naszych możliwości staramy się parować osoby, które zarejestrowały się bez partnera/partnerki.

* * *

Przy zapisach pierwszeństwo mają:

- uczestnicy regularnych kursów z poprzedniego semestru
- uczestnicy warsztatów weekendowych
- osoby rejestrujące się w parach
- oraz osoby które wykupują cały semestr z góry.

 

 

Zapraszamy :)

Zapisz się do naszego newslettera