fbpx
KMiTa Swing

Taniec to nie tylko nauka kroków ...

zapraszamy na swingowe potańcówki, praktisy i festiwale!

Wydarzenia

Śledźcie naszą stronę i fanpage, aby dowiedzieć się, co aktualnie organizujemy. Polecamy również nasz newsletter - dzięki niemu będziecie na bieżąco z wszystkimi naszymi wydarzeniami :)

Warsztaty weekendowe, praktisy i potańcówki

Swingowa Poczta

Swingpresso South 2024

20-21 lipca do Krakowa przybędzie Rafał Pustelny, światowej klasty tancerz i instruktor tańców swingowych, aby poprowadzić dla was specjalne zajęcia z Lindy Hop i Balboa! Zarezerwujcie sobie weekend i dołączcie do nas!

Więcej
Swingowa Strzelnica

Projekt Strzelnica - potańcówka i lekcja Lindy Hop

W piątek 26 lipca zapraszamy was do przepięknej restauracji "Projekt Strzelnica", na tańce i darmową lekcję Lindy Hop od zupełnych podstaw! Start 20:00!

Więcej
Swingowa Poczta

Swingowa Poczta

Zapraszamy na naszą regularną potańcówkę w Klubie Spotkań Poczta Główna., Środa, 31 lipca. Startujemy 21:00. Tańczymy do północy :)

Więcej
Swing w Hali Forum

Swing w Hali Forum + lekcja Lindy Hop

W niedzielę, 11 sierpnia, zapraszamy do Hali Forum na swingową potańcówkę i darmową lekcję Lindy Hop od podstaw. Zaczynamy 20:30. Wstęp jak zawsze wolny :)

Więcej
Weekendowe warsztaty Lindy Hop od podstaw

Weekendowe warsztaty Lindy Hop od podstaw | 24-25 sierpnia

Zapraszamy na weekendowe warsztaty Lindy Hop od podstaw w ramach festiwalu Lindy Hop Non Stop. 5 godzin zajęć w jeden weekend!

Więcej

Festiwale

Lindy Hop Non Stop

Lindy Hop Non Stop

Zapraszamy na nasz letni festiwal swingowy organizowany nieprzerwanie od 2012 roku (!). Warsztaty Lindy Hop i Solo, imprezy z muzyką na żywo, konkursy, tastery i inne atrakcje - a to wszystko w jednym z najcieplejszych miesięcy roku, czyli w sierpniu 🌞

Więcej
Alt Text

Rock the Balboa!

Najstarszy festiwal Balboa w Polsce, organizowany od ponad 10 lat, powraca po przerwie z kolejną edycją, nową energią, super instruktorami, fajnymi imprezami i wieloma dodatkowymi atrakcjami!

Więcej
Dragon Swing Festival

Dragon Swing Festival

Największy polski festiwal swingowy organizowany od 2010 roku. Tancerze, instruktorzy i zespoły z całego świata! 5 nocy z muzyką na żywo i 12 godzin warsztatów Lindy Hop i Solo Jazz. Główna impreza w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie - Kopalni Soli Wieliczka!

Więcej
Kraków Lindy Invasion

Kraków Lindy Invasion

Jeśli lubisz taniec i neonowo-fluorescencyjne klimaty to zapraszamy na nasze kosmiczne wydarzenie - Kraków Lindy Invasion. Trzy potańcówki, warsztaty na 4 poziomach zaawansowania, muzyka na żywo, tastery, konkursy i inne atrakcje. Będzie kosmicznie!

Więcej

Newsletter

.

KMITA Swing

Kolejowe Towarzystwo Kultury: Sekcja Kultury, Muzyki i Tańców Swingowych

31-150 Kraków, ul. Św. Filipa 6

NIP: 6760061602 | Regon: 350143760 | KRS: 0000044214

***

Fundacja Kultury, Muzyki i Tańców Swingowych

32-020 Wieliczka, ul. Nowy Świat 6

NIP: 6832095681 | Regon: 367647763 | KRS: 0000684097

Miejsce regularnych zajęć:

Studio KMiTa Swing, ul. Długa 82/5a i 6

***

Napisz do nas

w sprawie kursów tańca: kursykmitaswing@gmail.com

w pozostałych sprawach: info@swing.org.pl